Navigation Menu+

Magentowe gniazdko

Posted on Lip 11, 2013 by in deco, kuchnia, pokój, łazienka | 3 comments

Niedzielne, lazy popołudnie zaowocowało kolejnym projektem by imin. W tym wypadku, nasze hasło – small things. Big changes aż z niego bije. Patrzymy, przyglądamy się czemuś, co każdy z nas ma w domu – gniazdkom. Dlaczego one zawsze są „bez charakteru”? Zero w nich… tego „czegoś” – stwierdziliśmy. Pojechaliśmy do Castoramy, którą mamy za rogiem. Uff 🙂 I kupiliśmy magentowy spray. Banalnym sposobem zmieniliśmy zwykłe gniazdko za 6 zł w niezwykłe gniazdko za 6 zł.

DSC_1839_tnDSC_1843_tnDSC_1845_tnDSC_1847_tn

Powyższe zdjęcia pokazują cały proces zmiany charakteru gniazdka. Całość zajmuje ok. 45 sekund 🙂 Plus około 2 godziny na wyschnięcie sprayu. To niebywałe, że w ciągu zaledwie paru chwil możemy nadać charakter pomieszczeniu w tak prosty i tani sposób. Mała butelka sprayu kosztuje całe 9 złotych. Efekt po, wygląda tak:

DSC_1886_tnDSC_1854_tnDSC_1879_tn

Ważne info: aby utrwalić lakier na śliskiej, plastikowej powierzchni warto spryskać ją sprayem… do włosów. Nadaje on trwałości, jak włosom 🙂

Zanim pobiegniecie do sklepu po spray, w kolorze pasującym do Waszego pomieszczenia, zostawcie ślad po sobie w postaci komentarza. Zaglądnijcie też do galerii slajdowej.

3 komentarze

 1. A jak sprawuje się takie gniazdko podczas normalnego użytkowania?

  • Witamy Fifty,
   sprawuje się normalnie, gniazdko wygląda tak jak rok temu – kiedy je pomalowaliśmy.

   Pozdrawiamy
   Załoga imindesign

 2. Super, mala rzecz a cieszy. Pozdrawiam

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *