Navigation Menu+

Lululiving Concept Store

Posted on Kwi 23, 2014 by in Bez kategorii, deco | 1 comment

Uwaga, uwaga! Zapraszamy Was do pierwszego stacjonarnego sklepu, w którym możecie na żywo zobaczyć lampy imindesign 🙂 Jest nim mega klimatyczny, przepiękny concept store w samym sercu Krakowa – Lululiving.

Przyznamy szczerze, że zawsze marzyliśmy o tym, aby nasze lampy znajdowały się w tak niesamowitym miejscu. Przechodząc niejednokrotnie ulicą św. Tomasza myśleliśmy jak fajnie byłoby Was zaprosić do takiego miejsca jak Lulu. Niedługo czekaliśmy na taką możliwość 🙂 Bo oto właśnie od ubiegłego tygodnia lampy i żarówki imindesign dostępne są w Lululiving Concept Store.

Lulu jest jedyne w swoim rodzaju. Zaczynając od nazwy (mega pozytywne konotacje), przez miejsce, w którym się znajduje, aż po wystrój w środku 🙂

Lululiving znajduje się w krakowskim Zaułku Niewiernego Tomasza, na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy św. Tomasza 17. Jeśli czasami przechodzicie tą ulicą zapewne znacie bramę, za którą znajdują się piękne, drewniane schody. To one właśnie prowadzą do Lulu, którego wejście wygląda tak:

Lululiving_imindesign_20

Po przekroczeniu progu drzwi znajdziecie się w innej rzeczywistości. Znajdziecie się w miejscu, w którym czas jakby się zatrzymał. Jest stylowo, klimatycznie, po prostu pięknie.

Lululiving_imindesign_21

I właśnie już u progu drzwi znajduje się pierwszy pierwiastek imin – nasz prezenter przedstawiający barwy oplotów tekstylnych kabli.

Lululiving_imindesign_22

Im dalej w głąb concept storu, tym nas więcej 🙂 Nasze lampy zaprezentowane są w jego centralnej części, gdzie oświetlają inne, dostępne w Lulu produkty. Co jeden, to ładniejszy 🙂

Lululiving_imindesign_13

Lululiving_imindesign_16

Lululiving_imindesign_5

W Lulu – oprócz iminowych lamp – dostaniecie wszystko co możecie sobie wymarzyć. I jeszcze więcej. Są krzesła, kubki, kieliszki, zegary, szafy, sofy, dekoracyjne pudełka, hokery, stoły jadalniane. Po prostu jest wszystko, co wiąże się z designem wnętrz. Jeśli więc szukacie rzeczy jedynych w swoim rodzaju, absolutnie klimatycznych – koniecznie udajcie się do Lululiving. Poza niesamowitym designem spotkacie się z miłym personelem i niespodzianką… 🙂 Otóż bezpośrednio z concept storu możecie udać się do Camelot Cafe. Wyobraźcie sobie… jesteście w sklepie, nagle zachciewa Wam się napić kawy albo zjeść coś dobrego. Nie wychodząc ze sklepu nagle znajdujecie się w kafejce 🙂 A prowadzą do niej te o to, a jak, klimatyczne schody 🙂

Lululiving_imindesign_23

Wróćmy jednak do Lulu. Oprócz centralnej części, w której możecie zobaczyć i dotknąć lamp imindesign, jest jeszcze kilka innych miejsc, w których „się znajdujemy”, np. w szafie z przeszklonymi drzwiami 🙂

Lululiving_imindesign_1

Lululiving_imindesign_12

Szafę oczywiście możecie kupić. Jej zawartość też 🙂

imin tu:

Lululiving_imindesign_9

imin tam 🙂

Lululiving_imindesign_3

Lululiving_imindesign_2

Główne pomieszczenie, w którym prezentowane są produkty dostępne w Lulu, jest jakby z „żurnala” 😉 Zobaczcie sami:

Lululiving_imindesign_14

Lululiving_imindesign_19

I są w nim lampy imindesign 🙂

Lululiving_imindesign_18

Jeśli więc zastanawialiście się nad wprowadzeniem lamp imin do swoich pomieszczeniem, ale wcześniej chcieliście je zobaczyć, zapraszamy do Lululiving. Przypomnijmy: Kraków, ulica św. Tomasza 17 🙂 Do zobaczenia!

1 Comment

  1. Oto chodziło. Gratuluje autorowi

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *