Navigation Menu+

Kreatywne malowanie na ścianie

Posted on Mar 7, 2014 by in deco, pokój | 0 comments

Witamy Kreatywnie!

Kolejny mural za nami. Duży, ciekawy, ‚absolutely stunning’ jak mawiają wyspiarze.

Tytułem wstępu: malunek ów powstał specjalnie dla biura coworkingowego ‚Creative Coworking‚ z Krakowa. Właścicielka (pozdrawiamy!) ma bardzo dobre wyczucie w zagospodarowaniu przestrzeni i jej pomysł, aby wykorzystać przepotężną ścianę (długość to aż 5,7 m) na kreatywny rysunek związany z szeroko rozumianą współpracą, był strzałem w dziesiątkę. Od razu możemy powiedzieć, że atmosfera w pracy była niespotykana;] no i ta przepyszna kawa, której aromat unosi się w kuchni – cudo! 🙂 Oczywiście wszystkim polecamy samo miejsce i własnie atmosferę w nim panującą.

Freelancerzy i inni potrzebujący spokojnego miejsca do pracy, ale i posiadającego wyjątkowy charakter – idealne miejsce dla Was! Możecie kliknąć w logo poniżej i sami sprawdzić:

 LOGO_CC

Teraz skupmy się na samym projekcie. Pierwszy krok to oczywiście typowy coworking;) Usiedliśmy przy kawie i opracowaliśmy styl rysunku. Nie powiemy – bardzo przypadł nam do gustu, więc z  tym większą ochotą wykonaliśmy wizualizację. Na drugi dzień praca się zaczęła. Zobaczcie krótki film ją pokazujący:)

Tak wyglądało to z bliska:

kreatywne malowanie na scianie 3

Wyzwanie było duże, bo ściana, jak pisaliśmy, jest naprawdę słusznych wymiarów 🙂 Zobaczcie najpierw całość (pójdziemy tropem – od ogółu do szczegółu)

kreatywne malowanie na scianie 2

Cały projekt składa się z pozornie chaotycznie ułożonych „odręcznych rysunków”. Każdy z nich mógłby być niezależnym rysunkiem, ale całość ma jedną wspólną cechę – biznes i współpraca. Dodatkowo posłużyliśmy się sprawdzonym sposobem kompozycji, czyli chaosem zamkniętym w geometrycznej kształcie – u nas to prostokąt proporcjonalny do wymiarów ściany.

kreatywne malowanie na scianie 8

Centralnym punktem jest duży napis „Creative Coworking”, mówiący w zasadzie wszystko o miejscu, w którym się znajduje;)

kreatywne malowanie na scianie 11

Pracy było dużo, ale niezwykle przyjemnej.

kreatywne malowanie na scianie 13

Zobaczcie jeszcze kilka szczegółów z rysunku, a my już więcej nie będziemy pisać 🙂

kreatywne malowanie na scianie 6

Acha – jednak musimy – cały rysunek wykonany jest farbami akrylowymi (do kupienia w każdym sklepie plastycznym). Wiemy, że dla niektórych to ważna informacja:.

kreatywne malowanie na scianie 13

Teraz, nic tylko pracować, z dobrą, niekończącą się kawą i w miłej atmosferze, potęgującą przez nowoczesny mural 🙂

Bardzo polecamy to miejsce oraz nas samych 🙂 Zaglądajcie często;)

Poniżej starym zwyczajem galeria z produkcji:

Stay tuned!

 
 
 
  

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *