Navigation Menu+

Designerska lampa

Posted on Mar 13, 2014 by in Bez kategorii, deco, lampy | 0 comments

Druga odsłona cyklu „LoveKrove project”. Tym razem przedstawimy Wam prosty sposób na wykonanie designeskich lamp ściennych.

Trochę jest tak, że zrobiliśmy kinkiety 😉 Nie lubimy tej nazwy, bo kojarzy się ze średnio ciekawymi pod względem designu wnętrz latami 80tymi i wczesnymi 90tymi. No ale cóż, zrobiliśmy je, to teraz pokazujemy 🙂

Niedawno pisaliśmy o barze z tub kartonowych. Ci, którzy ominęli tę atrakcję mogą nadrobić zaległości czytając post www.imindesign.pl/tuby-kartonowe-bar/. Przekazywaliśmy wtedy info, że LoveKrove ma swoje story, a jeden element wystroju łączy się z drugim, drugi z trzecim itd. Głównym, dekoracyjnym elementem baru były tuby, w lampach nie będzie inaczej.

Jedziemy. Właściciele LoveKrove zdecydowali się na zakup takich oto produktów ze sklepu imindesign: kolorowe kable w tekstylnym oplocie, oprawki, podsufitki i dekoracyjne żarówki w ilości naprawdę sporej. Efekt wow prawie gotowy. Prawie, bo wspólnie stwierdziliśmy, że dodamy jeszcze trochę smaczku w stylu imindesign. Zmontowaliśmy lampy i użyliśmy tub kartonowych. Pocięliśmy je na różnej długości kawałki – od 10 do 25 cm (symetrii mówimy stanowcze nie). W równie nierównomierny (haha – ciekawie brzmi) sposób zamontowaliśmy je na ścianie i przewlekliśmy kolorowe kable.

Designerska lampa_11

W tubach wydrążyliśmy otwory odpowiadające średnicy kolorowych kabli. Z różnych stron, żeby kable przewijały się raz z prawej strony, raz z lewej, czasem też od góry lub dołu.

Designerska lampa_10

Tym sposobem uzyskaliśmy możliwość zamontowania „kinkietów” z w różną stronę skierowaną żarówką:

Designerska lampa_6

Na poniższych zdjęciach chcemy zwrócić Waszą uwagę na długość tub (jak pisaliśmy wyżej, jest różna):

Designerska lampa_4

Designerska lampa_7

Czas na żarówki. Restauratorzy zdecydowali się na większość dostępnych w naszym sklepie. Wszystkie mają mega ciekawy żarnik, za to każda jest inna 🙂 Aaa i jeszcze jedno: znak jakości imindesign zobaczyć możecie na czerwony kablu, tuż przy oprawce:

Designerska lampa_12

Designerska lampa_5

Designerska lampa_6

Dzięki kolorowym kablom i niewielkiej ilości tub kartonowych stworzyliśmy naprawdę designerską lampę 3D, jakiej nie można zdobyć w żadnym sklepie. Takie rzeczy tylko w sklep.imindesign.pl 🙂

Designerska lampa_3

Teraz i Wy możecie zabawić się w konstruktów lamp. Tylko u nas dostępny jest konfigurator, dzięki któremu sami zdecydujecie w jakim kolorze lampa Wam się marzy. Możecie wybrać zarówno kolor oplotu kabla, oprawkę (są nowoczesne i vintigowe), podsufitkę i żarówkę. Chcecie mieć więcej niż jeden kolory kabel – proszę bardzo. W konfiguratorze macie możliwość zaprojektowania lampy z dwoma, trzema, a nawet większą ilością kabli. Wybierzcie też wielkość żarówki, która Was interesuje. Wszystko to zrobić możecie dokładnie tutaj.

Poniżej standardowo galeria zdjęć slide by slide.

Jesteśmy w intaczu 🙂

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *