Navigation Menu+

Żarówka protoplasty

Posted on Lip 14, 2013 by in deco, kuchnia, lampy, pokój, łazienka | 1 comment

Uwaga, uwaga. Żarówki w końcu przestają być nudne. I nie mówimy tu o nowoczesnych ledach. Co to, to nie 🙂 Naszym najnowszym odkryciem jest niespotykana na polskim rynku żarówka rodem z XIX wieku. Co tu dużo mówić, jesteśmy pod jej wielkim wrażeniem. Rustykalny kształt żarówki i lekko żółte światło idealnie pasują do klimatycznych pomieszczeń. Co najważniejsze – żarnik ma naprawdę ciekawy „splot”.

zar2_tn

Cienkie, proste nitki wyróżniają się wśród „zwykłych” pokręconych (w zasadzie po co?) żarników. Ten minimalistyczny charakter postanowiliśmy połączyć z równie prostą, choć nie prostacką lampą. Składa się ona ze… sznurka 🙂

lampa3_tn

lina1_tn

Jak sama nazwa wskazuje 😉 – sznurek jest tekstylny. Otoczony materiałową powłoką kabel jest giętki, plastyczny, można więc bawić się jego kształtem. Postanowiliśmy trochę przełamać ten „prosty” charakter naszej lampy plącząc sznurek na tyle supełków, ile się da.

lampa4_tn

Jak widać, lampa wije się przez prawie całą powierzchnię sufitu. Nagle nudne pomieszczenie, jak przedpokój, okazuje się być całkiem interesujące. Na żywo wygląda to jeszcze bardziej efektownie, promise 🙂 Szczęśliwcy mieszkający w kamienicach mogą postawić na prosty, długi zwisający kabel. W zasadzie każdy może nadać lampie osobisty charakter.

lampa2_tn

Koniec o lampie – to nie ona w tym poście gra pierwsze skrzypce.  Kilka ujęć tej najlepszej żarówki pod słońcem, yyy sufitem 🙂 ever.

zar3_tn

zar5_tn

Pokaz slajdów wszystkich ujęć poniżej. Ciekawi nas Wasza opinia na temat naszych żarówek. Podobają się Wam? Mamy nadzieję 🙂

1 Comment

  1. Super żarówka. W jakiej cenie je oferujecie? Generalnie mam „pomysł” a la KOZO lamps i poszukuje tego typu żarówek.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *